Boekhandel & Uitgeverij

…  weer 5 boeken uit het complete aanbod van uitgeverijen waar ik in het bijzonder naar uitkijk. September is de maand waarin het nieuwe boekenseizoen weer van start gaat, dus de keus was groot dit keer! Brussel, Basje Bender Voor de lezers van Maartje Wortel en Esther Gerritsen, staat er in de aanbiedingsbrochure van Meulenhoff bij deze debuutroman van Basje Bender. Dat maakt …